JAVA FULL STACK DEVELOPER -1 (Komple Web sıfır-Orta Seviye) | Видеокурсы и книги по темам. Video Tutorials and books

JAVA FULL STACK DEVELOPER -1 (Komple Web sıfır-Orta Seviye)

Тема в разделе "Купоны на Udemy на бесплатное обучение.", создана пользователем Администратор, сен 16, 2020.

1. Администратор

Администратор Administrator Команда форума

[100% Off] JAVA FULL STACK DEVELOPER -1 (Komple Web sıfır-Orta Seviye) Udemy Coupon

Go to Offer

Merhabalar, ben Hamit MIZRAK Bilgisayar Mühendisiyim. Bu kursta java full stack developer kursumuzla kendinize yatırım yapmak isteyeceğiniz bir kurs programı olacak. Bu kursta sıfırdan başlayarak Orta seviyeye gelecebileceğimiz bir kurs programı olacaktır. Diğer kursumda Javanın daha ileri ki konularına beraber geçeceğiz. Yıllardır insanlara kendini bırakmış, başaracaklarına inanmamaları noktasında inanmamalarını sağlayacak , başarılara katkı sağlayarak onlarla beraber gelişmelerine yardımcı oldum. Bu ilk olarak YouTube kanalımda insanların asla başaramayacakları Keman konusunda ücretsiz yardımcı oldum ve devam ediyorum. Youtube Keman Öğreniyorum ve İncelikleri kursumda insanların başarı hikayelerini her geçen gün artıyor. İstedim ki bu sefer yazılım sektöründe bu başarıyı sağlamak sizlerden istirhamım bana inanmamız ve size bu başarılı yolda yol rehberiniz olmam için onay vermeniz.

Instructors: Hamit Mızrak

Получить курс по купону

Перелинковка тем

Поделиться этой страницей

1. Этот сайт использует файлы cookie, чтобы персонализировать контент и сохранить вход в систему, если Вы зарегистрируетесь.
    Продолжая использовать этот сайт, Вы соглашаетесь на использование файлов cookie.
    Скрыть объявление