R Uygulamalı Veri Bilimi: İstatistik ve Makine Öğrenmesi | Видеокурсы и книги по темам. Video Tutorials and books

R Uygulamalı Veri Bilimi: İstatistik ve Makine Öğrenmesi

Тема в разделе "Купоны на Udemy на бесплатное обучение.", создана пользователем Администратор, сен 20, 2020.

1. Администратор

Администратор Administrator Команда форума

[100% Off] R Uygulamalı Veri Bilimi: İstatistik ve Makine Öğrenmesi Udemy Coupon

Go to Offer

R’da Veri Bilimi: İstatistik ve Makine Öğrenmesi Eğitimi Sizleri Bekliyor!

R’da veri bilimine yönelik programalama, istatistik ve makine öğrenmesi teknikleri için detaylı olarak hazırlanmış bu eğitimde, gerek iş hayatınızda gerek okul hayatınızda ihtiyacınız olacak bir çok bilgi sizleri bekliyor. Tüm tekniklerin detaylı olarak anlatıldığı 50 saat ve 300’den fazla ders içeriğinden oluşan bu eğitim, başlangıç düzeyinden ileri düzeye eğitim almak isteyenler için R Studio üzerinde hazırlandı. Eğitimimizde farklı veri setleri ve farklı R paketleri kullanarak bir çok istatistik ve makine öğrenmesi tekniğini hem teorik hem de uygulamalı olarak öğreneceğiz!

Bu eğitimde ele alınan konular;

• R’da İstatistiksel teknikleri hem teorik hemde uygulamalı

• R’da makine öğrenmesi tekniklerini hem teorik hem de uygulamlı

• Veri Bilimine yönelik R Programming (R Programlama)

• R’da tanımlı farklı veri yapıları ve veri türleri

• Matematik ve tanımsal istatistikler

• Veri manipülasyonu

• Algoritma ve fonksiyonel programlama

• Veri görselleştirme teknikleri

• Olasılık dağılımları

• Parametrik ve parametrik olmayan istatistik testleri

• Varyans analizi

• Korelasyon testleri

• Kayıp ve aykırı değer kontrolleri

• Kayıp gözlem doldurma teknikleri

• Veriler üzerinde dönüşüm işlemleri

• Normalizasyon ve standartlaştrıma işlemleri

• Regularization işlemleri

• Model doğrulama ve model tuning işlemleri

• Regresyon, Sınıflandırma ve Kümele problemleri için farklı Makine Öğrenmesi teknikleri

İstatistik ve makine öğrenmesi kapsamında neredeyse tüm konuların ele alındığı bu eğitim sonunda; r, veri bilimi, istatistik ve makine öğrenmesine hakim olabileceksiniz. Bununla birlikte Sizden Gelen Sorular bölümünde eğitim kapsamında anlatılan konularda yaşadığınız problemlerin çözümlerini görüntü olarak takip edebileceksiniz.

Başarılı, etkili ve işe yarar bir eğitim süreci olması dileğiyle….

Instructors: Sergen Cansız

Получить курс по купону

Перелинковка тем

Поделиться этой страницей

1. Этот сайт использует файлы cookie, чтобы персонализировать контент и сохранить вход в систему, если Вы зарегистрируетесь.
    Продолжая использовать этот сайт, Вы соглашаетесь на использование файлов cookie.
    Скрыть объявление