Sıfırdan İleri Seviyeye Komple PHP ile Web Geliştirme 2019 | Видеокурсы и книги по темам. Video Tutorials and books

Sıfırdan İleri Seviyeye Komple PHP ile Web Geliştirme 2019

Тема в разделе "Купоны на Udemy на бесплатное обучение.", создана пользователем Администратор, апр 6, 2020.

1. Администратор

Администратор Administrator Команда форума

[100% Off] Sıfırdan İleri Seviyeye Komple PHP ile Web Geliştirme 2019 Udemy Coupon

Go to Offer

Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz!

Bu kursa kayıtlı öğrencilerimin yaptığı projeleri emrahyuksel com tr internet sitemin anasayfasında yer alan bağlantıdan inceleyebilirsiniz.

Bu kursa gelen tüm yorumları kurs detayından okuyabilirsiniz. İşte Bir kaçı;

Taylan 5 Yıldız

Kaptan kaç yıl yazılım mühendisliği bölümünü okudum, bize mühendisliği öğretip yanında yazılımı öğretmediler her şey teoriydi benim için. Senin sayende bölümü sevdim, teşekkür ederim.

Mert 5 Yıldız

Bu kursla sıfırdan başladığım PHP kursu sayesinde pazartesi itibarıyla ilk işime başlıyorum Emrah hocaya da teşekkürü borç bilirim. Herkese tavsiye ediyorum.

Emrullah 5 Yıldız

Kaptan Son Derece mükemmel bir öğretmen

KURS HAKKINDA

Bir web geliştiricisi olmak ister misiniz?

PHP becerilerinizi artırmanız mı gerekiyor?

O halde doğru yerdesiniz!

Udemy’nin en kapsamlı PHP web Programlama kursuna hoşgeldiniz. Gerçek dünyadaki örnekler ve örnek projeler kullanarak temellerden daha gelişmiş PHP programlamaya kadar her şeyi öğreneceksiniz.

Web Programlamayı öğrendikten sonra eğitmeniniz ile birlikte kodlayacağınız e-ticaret scripti sayesinde harikalar yarattığınızı görebilecek ve yeni projelere yelken açacaksınız.

Ücretsiz bir PHP eğitim tadı elde etmek için ücretsiz örnek videolara göz atın!

Bu kurs, düzenli olarak yeni içerik ve üzerinde çalışılacak yeni projelerle güncellenir; bu nedenle, kursun tamamını ele alsanız bile, bir sonraki girişinizde her zaman daha fazla olacaktır.

PHP Nedir?

PHP, dinamik web siteleri oluşturmanıza ve sunucularla çalışmanızı sağlayan, açık kaynaklı (ücretsiz) bir betik dili. PHP şimdi 20 milyondan fazla web sitesinde ve dünya çapında 1 milyondan fazla sunucuda kullanılmaktadır.

Kimler katılmalı?

• Web programlama öğrenmek isteyen herkes

• PHP bilip kendini Web programlama konusunda daha fazla geliştirmek isteyen herkes

• Başka bir programlama dili bilip PHP ile Web Programlama öğrenmek isteyen herkes

GÜNCELLEMELER

Merhaba henüz bu kursu inceleme aşamasındaysan 1 yıldır bu kurs sürekli güncelleme alıyor. Yani bir kez para ödeyip sürekli yeni dersler izleme şansın var.

Son Güncelleme Temmuz 2019

Instructors: Emrah Yüksel

Получить курс по купону

Перелинковка тем

Поделиться этой страницей

1. Этот сайт использует файлы cookie, чтобы персонализировать контент и сохранить вход в систему, если Вы зарегистрируетесь.
    Продолжая использовать этот сайт, Вы соглашаетесь на использование файлов cookie.
    Скрыть объявление